Opinie

LADEMANN USŁUGI POGRZEBOWE

– Ad finem –

Państwa opinia na temat jakości i wartości naszych usług jest dla nas bardzo ważna. Z całym szacunkiem prosimy o pomoc w ocenie świadczonych przez nas usług, ponieważ pozwoli nam to zapewnić najlepszą możliwą opiekę innym, którzy zwracają się do nas w potrzebie.

Zapraszamy do skorzystania z udostępnionego poniżej formularza w celu pozostawienia opinii i referencji. Twoja opinia jest mile widziana. Zostanie ona dodana do poniższej sekcji, gdzie można przeglądać nasze referencje od rodzin, które mogliśmy wspierać w potrzebie.

Katar zynka

Bardzo dziękujemy za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej Naszej Mamy. Zakład pogrzebowy wykazał się ogromną serdecznością , kompetencją, wyrozumiałością, empatią i sumiennością w tym bardzo trudnym dla Nas czasie, praktycznie o nic nie musieliśmy się martwić..Panom z obsługi także bardzo dziękujemy i ukłon w Waszą stronę za bardzo wysoką kulturę, szacunek i wsparcie.Bardzo serdecznie polecamy Zakład […]

Staś

Zakład ostatniej posługi dla zmarłego godny polecenia, młodzi pracownicy z szacunkiem dla pogrążonej żałobą rodziny, w cichości nocy odebrali ciało, z uwagą ułożone na białe płótno.Dziękujemy za przygotowanie zmarłej mamy do pochówku, za ostatnie konsultacje w kościele.Pani w biurze wszystko ze spokojem wyjaśniła i doradziła co do całej oprawy pogrzebu, łącznie z ZUS-em.Dziękujemy Pani Florystce […]

Dariusz Onowszak

Pełny profesjonalizm. Dziękujemy za wsparcie i pomoc.

Katarzyna Mikołajczyk

Składam serdeczne podziękowania w imieniu własnym oraz rodziny dla Pana Grzegorza oraz pracowników Zakładu Pogrzebowego Lademann za okazaną serdeczność, zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych mojego wujka.

Adam Morton

Bardzo dziękujemy Pani Beacie za miłą obsługę za dokładne i profesjonalne podejście do naszych pytań, oczekiwań, porad w tym bolesnym dla nas czasie. Dziękujemy wszystkim Panom za obsługę i przygotowanie miejsca pochówku, dziękujemy za miłe słowa Panów z obsługi za modlitwę, za każde miłe słowo. Dziękujemy serdecznie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko. Polecamy zakład pogrzebowy […]

Ewa Nowak

Bardzo polecam, mili i życzliwi pracownicy. Obsługa na dobrym poziomie 🙂 w biurze idzie wszystko sprawnie załatwić z pomocą Pani tam pracującej, nawet jeśli się robi to pierwszy raz.

Mateusz

Zakład pogrzebowy godny polecenia, profesjonalnie, bardzo elegancko i z klasą wykonany pogrzeb Wujka. Jeśli ktoś szuka to polecam serdecznie.

Daniel Niszczot

Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam

Mirosława Ciesielska

Podziękowania dla zakładu, a w szczególności dla Pana Muzyka za wykonanie melodii o którą poprosiliśmy (Bessame mucho)

Marzena Otto

Bardzo polecam. Profesjonalne i pełne empatii podejście już na początku przez p.Beatkę , obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie, elegancko i z klasą. Podziękowania również dla panów.Przepiękne wieńce i kwiaty. Polecam z całego serca.

Copyright © 2023 Lademann Zakład Usług Pogrzebowych  •  84-200 Wejherowo, ul. Chopina 7  •  telefon: 58 672 31 36, 509 255 665  •  mail: biuro@lademann-pogrzeby.pl •  Admin
Wykonanie i administracja strony: KOMART