Opinie

LADEMANN USŁUGI POGRZEBOWE

– Ad finem –

Państwa opinia na temat jakości i wartości naszych usług jest dla nas bardzo ważna. Z całym szacunkiem prosimy o pomoc w ocenie świadczonych przez nas usług, ponieważ pozwoli nam to zapewnić najlepszą możliwą opiekę innym, którzy zwracają się do nas w potrzebie.

Zapraszamy do skorzystania z udostępnionego poniżej formularza w celu pozostawienia opinii i referencji. Twoja opinia jest mile widziana. Zostanie ona dodana do poniższej sekcji, gdzie można przeglądać nasze referencje od rodzin, które mogliśmy wspierać w potrzebie.

Dorota G

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce 🙏🏻🥹 Zakład o wielkiej empatii, cierpliwości i zrozumieniu dla drugiego człowieka. Ceremonia zorganizowana z pełnym profesjonalizmem,jesteśmy pod wrażeniem postawy i zaangażowania ze strony pracowników . Bardzo dziękujmy za pomoc w ciężkich dla nas chwilach i polecamy z całego serduszka.

darek miotk

Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę i szczere zaangażowanie od początku do końca. Pani z biura przesympatyczna, obsługa uroczystości na najwyższym poziomie. Z podziękowaniem Darek i Krzysiu z rodzinami.

Wojciech Ch

Bardzo dziękuję za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy. Ogromne podziękowania dla Pani Beaty, która była dostępna dla mnie przez cały czas, za jej pomoc, wyrozumiałość, zrozumienie i życzliwość. Serdeczne podziękowania dla właściciela i pracowników zakładu za ich profesjonalizm podczas ceremonii. Szczerze polecam Zakład Pogrzebowy Lademann.

Danuta Klepacka

Serdeczne podziękowanie dla właściciela i pracowników Zakladu Pogrzebowego Lademann za profesjonalizm, życzliwość i sumienność w organizacji uroczystości pogrzebowych bliskiej nam osoby.Szczególne podziękowanie dla Pani Beaty za kompetentną wyrozumiałą i serdeczną obsługę oraz dla Pana za przepiękną i wzruszającą końcową mowę.Zakład godny polecenia.

Wojtek Szymański

Bardzo Dziękujemy za przygotowanie pięknej ceremonii pogrzebowej Naszej Babci. Serdeczne podziękowania dla właściciela i pracowników Zakładu za profesjonalizm, życzliwość i wielką pomoc. Ogromne Podziękowania dla Pani Beaty za serdeczną pomoc i wyrozumiałość.Bardzo Polecamy Zakład Pogrzebowy Lademann.

Karolina Witkowska

Ostatnio korzystalismy z uslug zakladu pogrzebowego Lademann w Wejherowie. Ceremonia wykonana profesjonalnie. Wszystko dopiete na ostatni guzik.Pani w biurze mila, a chlopcy obslugujacy caly pogrzeb eleganccy i przemiliWylozenie grobu bardzo ladne , wozek do przewozu trumny przystrojony na 5+.W porownaniu do zakladu Uzdrowscy taniej i w lepszym wykonaniu.

Edyta

Profesjonalna obsługa. Pracownicy taktowni oraz służący pomocą i radą. Zakład pogrzebowy godny polecenia.

Joanna Zielinska

Bardzo życzliwe i empatyczne podejście do klienta. Wszystko zostało zorganizowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie począwszy od załatwienia formalności aż po oprawę pogrzebu. Wszystkie nasze indywidualne prośby zostały spełnione a sami właściciele oraz pracownicy to mili i taktowni ludzie, którzy sprawili, że ten trudny dla nas moment był łatwiejszy do przejścia.

Katar zynka

Bardzo dziękujemy za piękne przygotowanie ceremonii pogrzebowej Naszej Mamy. Zakład pogrzebowy wykazał się ogromną serdecznością , kompetencją, wyrozumiałością, empatią i sumiennością w tym bardzo trudnym dla Nas czasie, praktycznie o nic nie musieliśmy się martwić..Panom z obsługi także bardzo dziękujemy i ukłon w Waszą stronę za bardzo wysoką kulturę, szacunek i wsparcie.Bardzo serdecznie polecamy Zakład […]

Staś

Zakład ostatniej posługi dla zmarłego godny polecenia, młodzi pracownicy z szacunkiem dla pogrążonej żałobą rodziny, w cichości nocy odebrali ciało, z uwagą ułożone na białe płótno.Dziękujemy za przygotowanie zmarłej mamy do pochówku, za ostatnie konsultacje w kościele.Pani w biurze wszystko ze spokojem wyjaśniła i doradziła co do całej oprawy pogrzebu, łącznie z ZUS-em.Dziękujemy Pani Florystce […]

Copyright © 2023 Lademann Zakład Usług Pogrzebowych  •  84-200 Wejherowo, ul. Chopina 7  •  telefon: 58 672 31 36, 509 255 665  •  mail: biuro@lademann-pogrzeby.pl •  Admin
Wykonanie i administracja strony: KOMART